Carfax atsiliepimai 2024

14.99 €
kaina už ataskaitą

Apžvalgos įvertinimas ()

30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija
Privalumai:
 • Išsami ir lengvai skaitoma ataskaita
 • Nemokama CARFAX VIN patikrinimo ataskaita, kurioje pateikiama ši informacija: markė, modelis, modelio metai, kėbulo tipas
Minusai:
 • Brangiau nei konkurentai

Kas yra CARFAX?

„CARFAX” yra patikimiausias transporto priemonių istorijos informacijos teikėjas pasaulyje. Jau daugiau nei 30 metų ji padeda milijonams naudotų automobilių pirkėjų priimti geresnius pirkimo sprendimus ir išvengti brangiai kainuojančių paslėptų problemų.

Šiaurės Amerikoje CARFAX jau dešimtmečius teikia informaciją apie transporto priemonių istoriją ir šiuo metu turi duomenų bazę su daugiau kaip 14 mlrd. įrašų, surinktų iš 35 000 partnerių ir šaltinių, įskaitant vyriausybines ministerijas, teisėsaugos institucijas, servisus ir remonto dirbtuves, automobilių pardavėjus, draudimo bendroves ir daugelį kitų.

Kodėl turėčiau rinktis CARFAX?

 • Daugiau nei 20 milijardų įrašų iš daugiau nei 100 000 duomenų šaltinių Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Kanadoje
 • 30 metų patirtis
 • Pasitikėjimas milijonais vartotojų visame pasaulyje
carfax website

CARFAX transporto priemonės istorijos ataskaita

CARFAX transporto priemonės istorijos ataskaitoje pateikiami visi per visą transporto priemonės eksploatavimo laikotarpį atlikti aptarnavimo ir techninės priežiūros įrašai. Įrašai pateikiami aiškiu, lengvai skaitomu formatu, kuriame pateikiama išsami informacija apie techninės priežiūros datą ir vietą, taip pat apie tai, kokia techninė priežiūra buvo atlikta. Be to, daugeliu atvejų įrašoma ir rida, buvusi techninės priežiūros metu, todėl potencialūs pirkėjai gali išsamiau susipažinti su transporto priemonės praeitimi.

Automobilio techninės priežiūros istorijoje turėtų būti nurodyta dauguma pirmiau minėtų techninės priežiūros rūšių. Kai kurias iš jų įgudę savininkai gali atlikti namuose, tačiau kitas dažniau atlieka techninės priežiūros ir (arba) remonto dirbtuvės. Toliau pateikiamas pavyzdys, kaip Ataskaitoje aiškiai ir lengvai įskaitomai rodoma transporto priemonės techninės priežiūros istorija.

Svarbu pažymėti, kad automobilio techninės priežiūros istorija yra tik vienas iš elementų, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant naudotą transporto priemonę. Nors techninės priežiūros ataskaitos padeda sužinoti apie transporto priemonės praeitį, svarbu kuo daugiau sužinoti apie transporto priemonę prieš ją perkant.

Be techninės priežiūros istorijos, transporto priemonės istorijos ataskaitoje naudotų automobilių pirkėjams pateikiama daug daugiau naudingos informacijos, pvz:

 • Registracijos informaciją
 • Išsamias technines specifikacijas
 • Transporto priemonės amžių
 • savininkų skaičius
 • ridos įrašai
 • Manipuliacijos su odometru (pvz., odometro suvedimas atgal, sukčiavimas ir pan.)
 • Nuosavybės teisės istorija
 • Ir dar daugiau…

Jei esate naudotų automobilių pardavėjas ir praradote arba niekada neturėjote savo automobilio techninės priežiūros istorijos, Ataskaitos pateikimas potencialiems pirkėjams parodo, kad neturite ko slėpti apie savo automobilį. Tai didina pasitikėjimą situacijoje, kai klientas potencialiai gali atsisakyti pardavimo.

Nuolat didėjančioje CARFAX duomenų bazėje yra daugiau kaip 14 mlrd. įrašų iš viso pasaulio šaltinių. Sužinoję apie automobilio aptarnavimo istoriją ir daug daugiau, galite išvengti transporto priemonės su brangiai kainuojančiomis paslėptomis problemomis pirkimo. Prieš pirkdami patikrinkite CARFAX!

carfax price

CARFAX kaina

„Carfax”, pirmaujanti transporto priemonių istorijos ataskaitų teikėja, siūlo daugybę kainų variantų, kad patenkintų įvairių klientų poreikius. Paprasčiausias galimas variantas yra „Carfax Vehicle History Report”, kuriame pateikiama daug informacijos apie transporto priemonės avarijų istoriją, techninės priežiūros įrašus ir nuosavybės istoriją. Ši ataskaita puikiai tinka asmenims, ketinantiems įsigyti naudotą transporto priemonę ir norintiems priimti pagrįstą sprendimą.

Tiems, kuriems reikia reguliariai naudotis keliomis ataskaitomis, „Carfax” taip pat siūlo paketą, į kurį įeina neribotas ataskaitų skaičius tam tikram laikotarpiui, pavyzdžiui, vieneriems metams. Šis paketas idealiai tinka asmenims, kurie perka automobilį ir kuriems reikia patikrinti kelias transporto priemones, arba įmonėms, kurioms reikia reguliariai naudotis keliomis ataskaitomis.

Tiems, kurie ieško papildomos apsaugos, „Carfax” taip pat siūlo paketą, į kurį įeina neribotų ataskaitų paketas ir atpirkimo garantija. Šis paketas puikiai tinka asmenims, norintiems įsigyti naudotą transporto priemonę ir būti ramiems, nes jie žino, kad per tam tikrą laiką galės grąžinti transporto priemonę, jei ji jų netenkins.

„Carfax” taip pat siūlo specialų paketą automobilių prekiautojams – „Carfax for Dealers” paketą, į kurį įtrauktos didmeninių kainų nustatymo galimybės tiems, kuriems dažnai reikia naudotis keliomis ataskaitomis. Šis paketas idealiai tinka automobilių platintojams ir kitoms įmonėms, kurioms reikia reguliariai naudotis transporto priemonių istorijos ataskaitomis.

Apskritai „Carfax” kainų struktūra sukurta taip, kad atitiktų įvairių tipų klientų poreikius, nesvarbu, ar tai būtų fiziniai asmenys, norintys gauti vienkartinę ataskaitą, ar įmonės, kurioms reikia reguliariai naudotis keliomis ataskaitomis. Turėdami įvairių galimybių, „Carfax” klientai gali lengvai rasti geriausiai jų poreikius atitinkantį paketą. Be to, išsamios ir tikslios „Carfax” ataskaitos suteikia vertingos informacijos, kuri gali padėti klientams priimti pagrįstus sprendimus perkant naudotą transporto priemonę.

CARFAX apžvalga

Daugiau nei 14 mlrd. įrašų turinti „CARFAX” savo duomenų bazę sukaupė padedama partnerių ir šaltinių, įskaitant vyriausybines įstaigas, teisėsaugos institucijas, techninės priežiūros ir remonto dirbtuves, automobilių prekybos atstovybes, draudimo bendroves ir daugelį kitų.

CARFAX vizija – pakeisti naudotų automobilių rinką į gerąją pusę. Kaip nepriklausomas šaltinis, naudingas ir vartotojams, ir pardavėjams, nė vienas JAV naudotas automobilis neturėtų būti perkamas nepasidomėjus jo istorija, pasinaudojus automobilio istorijos ataskaita.

Įrašykite savo el.pašto adresą
×
VIN Dekoder

50% NUOLAIDA

carvertical logo
23.99 €9.59 €
vienos ataskaitos kaina perkant 3 ataskaitas
Gaukite carVertical 50% nuolaidą